Verified

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិ ទឹកថ្លា

17:41 Dec 1 2018 Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមនៅក្នុងភូមិ ទឹកថ្លា
Description
នៅផ្លូវលំk4A ភូមិទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខមានគំនរសំរាមធំមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការមិនប្រមូលអោយបានទៀងទាត់របស់ក្រុមហ៊ុន ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
11 + 8 =

Additional Reports

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៦E

14:43 Aug 13, 2018

Street 26E, Phnom Penh, Cambodia, 0.06 Kms

ផ្លូវលិចទីកក្នុងភូមិមួយ

13:40 Oct 16, 2018

Phnom Penh - android, 0.08 Kms

បិទការធ្វើចរាចរណ៍លើដងផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី

13:33 Nov 19, 2012

ផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សី, 0.11 Kms

នៅលើផ្លូវ៣០៥កែងQIM មានសភាពដែលអាក្រក់

15:12 Feb 25, 2015

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច រំសំបូរ លក់សំភារះដុំនិងរាយ, 0.12 Kms