Verified

សំរាមមិនបានប្រមូលម្ដុំរង្វង់ំមូលវត្ដភ្នំ

22:15 Nov 19 2018 Street 47, Phnom Penh, Cambodia

សំរាមមិនបានប្រមូលម្ដុំរង្វង់ំមូលវត្ដភ្នំ
Description
មានសំរាមដែលមិនទាន់ប្រមូូលនៅម្ដុំរង្វង់មូលវត្ដភ្នំ ។ សព្វថ្ងៃការប្រមូលសំរាមនៅមានភាពយឺតយ៉ាវ ធ្វើអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
19 + 1 =