Verified

ការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវនៅផ្លូវ ៤៣០

19:51 Nov 16 2018 Phnom Penh - android

ការទុកដាក់សំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវនៅផ្លូវ ៤៣០
Description
ចំណេះដឹងនៃការទុកដាក់សំរាមឱ្យបានត្រឹមត្រូវជាបញ្ហាមួយដែលធ្វើឱ្យពួកគាត់ចោលសំរាមតាមផ្លូវផ្តេសផ្តាស ហើយនេះជាឧទាហរណ៍មួយដែលតើតឡើងនៅថ្ងៃទ១៤ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៨ នៅលើផ្លូវ៤៣០។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
19 + 1 =

Additional Reports

វិថី៤៣០មួយកំណាត់ក្លាយជាផ្លូវលំមើលលែងយល់

13:47 Jul 18, 2017

289 Yothapol Khemarak Phoumin Blvd (271), Phnom Penh, Cambodia, 0.04 Kms

ផ្លូវ៤៣០ កំពុងធ្វើការបូមទឹក ដើម្បីដាក់លូថ្មី

10:51 Aug 29, 2013

ផ្លូវ ៤៣០ នៅទីក្រុងភ្នំពេញ, 0.05 Kms

ភ្នំពេញស្ព័តក្លឹប (Phnom Penh Sports Club)

13:28 May 17, 2013

Yuthapol Khmemarak Phoumin Blvd, Phnom Penh, Cambodia, 0.05 Kms

Street 472, Poor Street Condition

14:25 Jul 08, 2013

Street 472, Phnom Penh, Cambodia, 0.06 Kms

Phum 1

00:00 Feb 14, 2012

Chamkar Mon, 0.07 Kms