Verified

ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវលើផ្លូវ៥០៨

00:51 Nov 1 2018 Street 508, Phnom Penh, Cambodia

ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវលើផ្លូវ៥០៨
Description
ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវបានធ្វើឱ្យប៉ះពាល់ដល់តម្លៃនៃទីក្រុង និងតម្លៃសម្រាប់អ្នករស់នៅទីកន្លែងនោះផងដែរ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
18 + 4 =

Additional Reports

Street 508, Fair Street Condition

17:20 Jul 09, 2013

Phnom Penh, Cambodia, 0 Kms

ការដ្ខានជួសជុលប្រព័ន្ធលូ នៅ​កំណាត់​ផ្លូវ៥០៨

11:22 Mar 23, 2015

នៅកំណាត់ផ្លូវ៥០៨ កែងផ្លូវ៩៩ ទល់មុខក្រុមហ៊ុន ភី អេច ភី​ អេស, 0.03 Kms

គ្រលុក លើផ្លូវ៥០៨ កែងផ្លូវ១០៣

00:54 Nov 01, 2018

Street 103, Phnom Penh, Cambodia, 0.04 Kms

Street 508 isn't Safe to Walk

16:15 Jan 08, 2014

Street 508, Phnom Penh, 0.05 Kms

Settlement Name : Spean Chheu

00:00 Jul 18, 2017

Phsar DeumThkov , Chamkar Mon, 0.05 Kms