Verified

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣៧១

08:26 Nov 1 2018 Street 371, Phnom Penh, Cambodia

ស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣៧១
Description
មានករណីស្ទះចរាចរណ៍នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៣៧១ ។ នៅព្រឹកនេះការធ្វើដំណើរមានការលំបាក និង ធ្វើអោយខាតពេលវេលា។ជាពិសេសជារៀងរាល់ថ្ងៃនៅលើផ្លូវនេះគឺស្ទះខា្លំង ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
14 + 1 =