Verified

ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវតាមបណ្តោយផ្លូវ៦៩ បីធី

23:50 Oct 31 2018 Phnom Penh - android

ការចោលសំរាមមិនបានត្រឹមត្រូវតាមបណ្តោយផ្លូវ៦៩ បីធី
Description
គំនរសំរាមដែលជាការទុកដាក់់មិនបានត្រឹមត្រូវតាមបណ្តោយផ្លូវ៦៩ បីធី។ សំរាមទាំងនេះជាហេតុនាំឱ្យប៉ះពាល់ដល់សោភណ្ឌភាពទីក្រុង និងក្លិនស្អុយ។ សូមចូលរួមអនាម័យទាំងអស់គ្នា។ សូមអរគុណ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 2 =

Additional Reports

Short Black Outs

10:36 Jun 26, 2014

Street 69BT, 0.05 Kms

គំនរសំរាមនៅក្នុងសង្កាត់បឹងទំពន់

13:17 Mar 12, 2019

Street 69BT, Phnom Penh, Cambodia, 0.07 Kms

Settlement Name : Kbal Tumnob Muoy

00:00 Jul 18, 2017

Boeung Tompun , Mean Chey, 0.07 Kms

Tangov, Nirot

00:00 Jun 06, 2012

Nirot, Meanchhey, 0.09 Kms

Kbal Tomnup, Boeung Tompun

00:00 Jun 06, 2012

Boeung Tompun, Meanchhey, 0.12 Kms