Verified

ផ្លូវខូច នៅក្នុងភូមិត្រពាំងល្វា

21:42 Sep 4 2018 Phnom Penh - android

ផ្លូវខូច នៅក្នុងភូមិត្រពាំងល្វា
Description
មានផ្លូវខូចនៅក្នុងភូមិត្រពាំងល្វា សង្កាត់ទឹកថ្លា ដែលបណ្ដាលអោយមានការ ពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
15 + 3 =

Additional Reports

ផ្លូវខូច

11:28 Jan 10, 2019

Street 11, 0.12 Kms

នៅលើផ្លូវ១៨E មានសភាពអាក្រក់

13:39 Feb 10, 2015

ស្ថិតនៅត្រង់ចំណុច ជិតផ្ទះល្វែង​សំរាមជួល, 0.18 Kms