Verified

គំនរសំរាម​តាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា

21:21 Sep 4 2018 Phnom Penh - android

គំនរសំរាម​តាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា
Description
គំនរសំរាមមួយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា ដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និង​ការមិនចុះប្រមូលអោយមានទៀងទាត់ របស់ក្រុមហ៊ុន ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 10 =

Additional Reports

កំណាត់ផ្លូវលេខ ៣៧១ មានការ​ខូចខាតច្រើនកន្លែង

14:50 Mar 24, 2015

បណ្ដោយផ្លូវលេខ ៣៧១ រហូតដល់ចំណុចកែងនឹងផ្លូវ ២០០២ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់ ទឹកថ្លា ខ័ណ្ឌសែនសុខ, 0.03 Kms

ជង្ហុកនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ សឡា

21:23 Sep 04, 2018

Phnom Penh - android, 0.03 Kms

ផ្លូវខូច(៣៧១)

09:45 Jan 10, 2019

៣៧១, 0.05 Kms

ផ្លូវ២០០២ ចោលសំរាម គ្មាន សណ្តាប់ធ្នាប់

13:33 Aug 27, 2014

ត្រង់ចំណុចខាងត្បូងសាកលវិទ្យាល័យមេគង្គ, 0.05 Kms

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ២០០២

09:43 Nov 12, 2018

Street 2002, Phnom Penh, Cambodia, 0.05 Kms