Verified

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១០១៩

11:12 Aug 9 2018 ផ្លូវ​ ណតប្រីដ

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ១០១៩
Description
បញ្ហាគំនរសំរាម នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ណតប្រីដ នៅតែមិនទាន់មានវិធានការអោយប្រសើរនៅឡើយ ។ សំរាមទាំងនេះ ដោយសារការមិនចេះទុកដាក់អោយត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលមិនទៀងទាត់ ប្រមូលមិនអស់របស់ក្រុមហ៊ុន ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
14 + 5 =

Additional Reports

ផ្លូវណតប្រីកមានដីហុយ

10:57 Sep 08, 2014

ត្រង់ចំណុចសាកលវិទ្យាល័យកម្ពុជា, 0.01 Kms

ទឹកជំនន់លិចផ្លូវដោយសារទឹកភ្លៀង

14:17 Oct 09, 2015

ត្រង់ស្តុបណតប្រីដសង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ខសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ, 0.01 Kms

ទឹកលិចផ្លូវNorthbridge

09:11 Sep 05, 2014

ទឹកលិចផ្លូវNorthbridge, 0.02 Kms

ផ្លូវកែងនិងផ្លូវណតប្រីដ​ មាន លក្ខណៈ ខូច ទ្រង់ទ្រាយ

11:56 Aug 27, 2014

ត្រងចំណុចការាស់សាំងតូតាល់, 0.03 Kms