Verified

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ (ភូមិស្លែងរលើង)

13:57 Jul 20 2018 Sangkat Tuek Thla, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយ​ ​ (ភូមិស្លែងរលើង)
Description
គំនរសំរាមមួយ ដែលប្រជាពលរដ្ឋធ្វើការទុកដាក់មិនត្រឹមត្រូវ​ និងមិនខ្វះការអើពើ ពីក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម​ ទើបធ្វើអោយសំរាមទាំងនេះ​ ក្លាយជាគំនរ​ និងមានក្លិនស្អុយ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
18 + 10 =

Additional Reports

ករណីដាច់ចរន្តអគ្គិសនីនៅអនុស្ថានីយទី៣(GS3-F4A)

13:29 May 22, 2017

ខណ្ឌមានជ័យ, ខណ្ឌសែនសុខ, ខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ, 0.09 Kms

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ១៤B

19:29 Dec 04, 2018

Street 14B, Phnom Penh, Cambodia, 0.12 Kms

សំរាមបោះចោលភ្លីភ្លើ

23:48 Feb 08, 2019

Street 1019, Phnom Penh, Cambodia, 0.12 Kms