Verified

ស្ថានភាពផ្លូវទ្រុងមាន់(១០១៩)

15:28 Mar 1 2018 30 Northbridge St. (1019), Phnom Penh, Cambodia

ស្ថានភាពផ្លូវទ្រុងមាន់(១០១៩) ស្ថានភាពផ្លូវទ្រុងមាន់(១០១៩) ស្ថានភាពផ្លូវទ្រុងមាន់(១០១៩)
Description
ស្ថានភាពផ្លូវទ្រុងមាន់(១០១៩)ពីកែងផ្លូវសហព័ន្ធរុស្សីរហូតដល់កែងផ្លូវវេងស្រេងមានសភាពអាក្រក់ដោយសារមានផ្លូវកំពុងជួសជុល គ្មានអំពូលភ្លើង គ្មានគំនូស និងគ្មានផ្លាកសញ្ញាចរាចរណ៏គ្រប់គ្រាន់​ ប៉ុន្តែមានភ្លើងស្តុប​៕


Features
Credibility: UP DOWN 1
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 5 =