Unverified

សំរាមនៅតាមផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋគរកាន់តែច្រើន ព្រោះយូរថ្ងៃទើប...

13:21 Jun 14 2017 ផ្សារអូឡាំពិក

សំរាមនៅតាមផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋគរកាន់តែច្រើន ព្រោះយូរថ្ងៃទើប...
Description
ថ្ងៃទី១៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៧ វេលាម៉ោងប្រហែល១១ថ្ងៃត្រង់ សំរាមនៅតាមមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅម្ដុំផ្សារអូឡាំពិកមិនទាន់ត្រូវបានឡានសំរាមប្រមូលយកទៅទេ។ សំរាមនៅតាមផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅក្នុងរាជធានីភ្នំពេញគឺត្រូវបានប្រមូលយកដោយក្រុមហ៊ុនស៊ិនទ្រីប៉ុន្តែកន្លងទៅតែងតែមានបញ្ហាដោយការប្រមូលមានសភាពយឺតយ៉ាវ។ យើងក៏មិនអាចបន្ទោសក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាមបានដែរព្រោះមិនទាន់ដឹងមូលហេតុច្បាស់ថាមកពីអីទើបបានជាយឺតយ៉ាវ ប៉ុន្តែ​ប្រជាពលរដ្ឋគ្រាន់តែចង់អោយប្រមូលអោយបានលឿនជាងមុន។
Credibility: UP DOWN 0

Additional Reports

damaged road

13:57 Dec 19, 2013

Sangkat Tumnup Teuk, Khan Chamkar Morn, Phnom Penh., 0.01 Kms

Sala Sangkat Toul Svay Prey II

00:00 Jul 26, 2012

No. 74, St. 310, 12309 Phnom Penh, 0.02 Kms

Mercy Clinic

00:00 Jul 20, 2012

No. 17BC, St. 296, 12309 Phnom Penh, 0.04 Kms

Phum 10

00:00 Feb 14, 2012

Chamkar Mon, 0.04 Kms

Street 296, Fair Street Condition

09:16 Jul 22, 2013

Street 296, Phnom Penh, Cambodia, 0.05 Kms