Verified

នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងមានគំនរសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់

09:19 Oct 12 2016 Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងមានគំនរសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់ នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ និងមានគំនរសំរាមគ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់
Description
ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅផ្លូវ៨៦ក មានសភាពលំបាកក្នុងការធ្វើដំណើរដោយ​មានគំនរសំរាមទុកដាក់គ្មានសណ្ដាប់ធ្នាប់​ពាស​ពេញ​ផ្លូវ៕
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
20 + 9 =

Additional Reports

មានកាខួចផ្លូវជាច្រានកន្លែង

05:38 Jul 14, 2016

Unnamed Rd, Unnamed Rd, Dangkor, Phnom Penh, Cambodia, 0.02 Kms

មានកាខូចផ្លូវជាច្រោនកន្លែ

05:49 Jul 14, 2016

Unnamed Rd, Unnamed Rd, Dangkor, Phnom Penh, Cambodia, 0.02 Kms

ផ្លូវខូច

17:04 Jul 07, 2016

Unnamed Rd, Unnamed Rd, Dangkor, Phnom Penh, Cambodia, 0.06 Kms

សភាពផ្លូវមិនល្អ នៅសង្កាត់ចោមចៅ

09:24 Oct 06, 2016

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia, 0.09 Kms