Verified

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ

06:38 Sep 14 2016 St Duong Ngeap II, Phnom Penh, Cambodia

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ផ្លូវមានស្ថានភាពមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ
Description
ប្រជាពលរដ្ឋបានរាយការណ៍ថា នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវដូងងៀប ជិតផ្លូវវេងស្រេង ផ្លូវមានលក្ខណៈមិនល្អ មានគ្រលុកច្រើនពិបាកក្នុងការធ្វើដំណើរ ជាពិសេសេនៅពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ៕
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
17 + 8 =

Additional Reports

ផ្លូវមានគ្រលុកច្រើននិងមានទឹកដក់

13:57 Dec 09, 2016

St Duong Ngeap II, Phnom Penh, Cambodia, 0 Kms

ផ្លូវដូងងេបមានជង្ហុក ធំៗជាច្រើនកន្លែង

13:37 Nov 27, 2014

ត្រង់ចំណុចកែងចាប់ពីផ្លូវវេងស្រេងចម្ងាយ៣០ម៉ែត្រ, 0.03 Kms

ផ្លូវ ទ្រង់មាន់ មាន ដីហុយ

11:47 Sep 08, 2014

ត្រង់ចំណុចផ្លូវវេងស្រេង, 0.04 Kms