Verified

មានការបិទផ្លូវនៅជិតលូទឹកស្អុយបឹងត្របែកមិនអាចធ្វើដំណើឆ្លងកាត់បានទេ

09:09 Jul 1 2016 St 488, Phnom Penh, Cambodia

មានការបិទផ្លូវនៅជិតលូទឹកស្អុយបឹងត្របែកមិនអាចធ្វើដំណើឆ្លងកាត់បានទេ
Description
ក្រុមការងារបានរាយការណ៍មកថា មានការបិទផ្លូវនៅជិតលូទឹកស្អុយបឹងត្របែក ហើយមិនអាចធ្វើដំណើឆ្លងកាត់បានទេ
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
10 + 8 =