Verified

នៅផ្លូវ ៤៤៤កែងផ្លូវ ១០៥មានការបានធ្វើការកាយសំរាម និងបានបិទផ្លូវធ្វើឲមានការកកស្ធះចរាចរណ៍ផងដែរ

07:29 Jul 1 2016 St 488, Phnom Penh, Cambodia

នៅផ្លូវ ៤៤៤កែងផ្លូវ ១០៥មានការបានធ្វើការកាយសំរាម និងបានបិទផ្លូវធ្វើឲមានការកកស្ធះចរាចរណ៍ផងដែរ
Description
ក្រុមការងារបានរាយការណ៍ថា មានការនៅផ្លូវ ៤៤៤កែងផ្លូវ ១០៥មានការបានធ្វើការកាយសំរាម និងបានបិទផ្លូវធ្វើឲមានការកកស្ធះចរាចរណ៍ផងដែរ
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
18 + 8 =