Showing Reports From Sep 21, 2010 to Jan 14, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 870 Reports

គំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវជាសុផារ៉ា 0 Verified

13:47 Jan 14, 2019

មានគំនរសំរាមរាយប៉ាយនៅមុខផ្ទះប្រជាពលរដ្ឋ ។ ព្រឹកនេះស្ទើរគ្រប់ទីកន្លែងមិនទាំន់ឃើញឡានណាមួយមកប្រមូលនោះឡើត ។ More Information » « Less Information

Street 598, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមផ្លូវ៣៤២ 0 Verified

13:26 Jan 14, 2019

គំនរសំរាមនៅតាមចញ្ចើមផ្លូវលេខ៣៤២ ។ បើតាមអ្នកធ្វើដំណើរនៅលើផ្លូវនោះប្រាប់ឱ្យដឹងថាមិនទាន់ឃើញមានក្រុមហ៊ុនមកប្រមូលនោះទេ ។ ជាហេតុធ្វើអោយជះក្លិនមិនល្អដល់អ្នកដទៃ... More Information » « Less Information

Street 342, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅក្នុងជិតផ្លូវ២៧១ 0 Verified

13:14 Jan 14, 2019

មានគំនរសំរាមជាច្រើនកន្លែង ។​ហើយមួយវិញទៀតខាងក្រុមហ៊ុនមិនទាន់ឃើញមកប្រមូលជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ ។ More Information » « Less Information

Unnamed Road, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមទុកចោល 0 Verified

11:16 Jan 10, 2019

​មានការទុកដាក់សំរាមចោលមិនត្រឺមត្រូវធ្វើឲប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាននឹងប្រជាពលរដ្ឋជំវិញខ្លួន​ ។ More Information » « Less Information

Street 11

គំនរសំរាម 0 Verified

09:25 Jan 10, 2019

មានគំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ នៅក្បែវិទ្យាល័យជាសុីមសាម្គីវាធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន More Information » « Less Information

Street 271, Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ៦១៦ ​ 0 Verified

20:42 Dec 30, 2018

សំរាម​ចោល​យ៉ាង​អនាធិបតេយ្យ​ នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ៦១៦ កាច់ជ្រុងផ្លូវ ១៣២។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល​ 0 Verified

17:20 Dec 29, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវព្រះអង្គឌួង មានសំរាមជាច្រើនដែលក្រុមហ៊ុន​មិន​បានមក​ប្រមូល​។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល 0 Verified

14:15 Dec 29, 2018

សំរាម​មិន​បាន​ប្រមូល​នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ ប៉ាស្ទ័រ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរ​សំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ២៧១ 1 Verified

23:17 Dec 27, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១ជិតកាកបាតក្រហម មានគំនរសំរាមដែលធ្វើអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងបរិយាកាស ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ ៤៤ 0 Verified

21:57 Dec 18, 2018

នៅលើផ្លូវលំ៤៤សង្កាត់ទឹកថ្លាខណ្ឌសែនសុខ មានគំនរសំរាមដែលជាហេតុនាំអោយប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន និងសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង៕ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ហាមចោលសម្រាម 0 Verified

19:46 Dec 15, 2018

ទីតាំងនៅាមបណ្តោយផ្លូវ​ ២១៧​ ,​បម្រាមហាមចោលសម្រាមប៉ុន្តែប្រជាជននៅតែចោលសម្រាមដដឺល More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំ ១២៣ 0 Verified

23:55 Dec 14, 2018

ទីតាំងនៅតាមបណ្តោយផ្លូវលេខ​ ១២៣​ , សម្រាមមើលទៅដូចជាមិនឃើញមានខាងក្រុុមហ៊ុនសុីនទ្រី​ មកយកសម្រាមជាច្រើនថ្ងៃមកហើយ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

23:44 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្តោផ្លូវត្រសក់ផ្អែម​ ផ្លូវលេខ 422, ប្រសិនបើសម្រាមវេចខ្ចប់បានល្អនោះ​ គឺវាមិនរ៉ាយប៉ាយដូចរូបភាពនេះទេ​ សូមមេត្តាគិតឡើងវិញ ។ (Citizen) More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

ការទុកដាក់សម្រាមមិនមានសណ្តាប់ធ្នាប់ 0 Verified

23:32 Dec 14, 2018

នៅតាមបណ្តោយផ្លូវ​ វិថី​ ឧកញ៉ា​ ជ្រុន​ យូ​ហាក់​, សម្រាមមានការរ៉ាយប៉ាយដោយសារប្រជាជនមិនទាន់យល់ដឹងអំពីបញ្ហានៃការវេចខ្ចប់ ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២៧១ 0 Verified

19:45 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ២៧១មុខសាលាជាស៊ីមសាមគ្គី មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលសំរាមមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ២០០៤ 0 Verified

19:35 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ២០០៤ មានគំនរសំរាមមួយដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវ និងការប្រមូលមានភាពយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុនសំរាម ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ព្រះត្រសក់ផ្អែម 0 Verified

18:09 Dec 13, 2018

នៅលើផ្លូវ ព្រះត្រសក់ផ្អែម មានគំនរសំរាមដែលបណ្ដាលមកពីការមិនចេះទុកដាក់អោយបានត្រឹមត្រូវរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវ របស់ក្រុមហ៊ុន។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ៥៣ 0 Verified

18:08 Dec 13, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូ​វ ៥៣ ម្ដុំផ្សារថ្មី មានគំនរសំរាមដែលជាមិនចេះទុកដាក់់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតរបស់ក្រុមហ៊ុនប្រមូលសំរាម ។ More Information » « Less Information

ផ្លូវ ៥៣

គំនរសំរាមនៅតាមបណ្ដោយផ្លូវ មុនី្នរ៉េត 0 Verified

20:02 Dec 11, 2018

នៅលើផ្លូវមុនី្នរ៉េតមុខផ្សារដើមគរ មានគំនរសំរាមមួយដែលជាហេតុនាំអោយខូចសោភ័ណ្ឌភាពទីក្រុង ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​លំមួយ (សង្កាត់ទឹកថ្លា)​ 0 Verified

11:31 Dec 11, 2018

នៅតាមបណ្ដោយផ្លូវលំមួយក្នុងសង្កាត់ទឹកថ្លា មានគំនរសំរាមមួយដែលជាការមិនចេះទុកដាក់របស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងការប្រមូលយឺតយ៉ាវរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ More Information » « Less Information

Phnom Penh - ios

1-20 of 870 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Category Logical Operators

  • OR
  • AND
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
11040 3.63 87.1%